| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 35 |
| Ethnicity: | Hispanic |
| Height: | 160 cm / 5' 3" |
| Weight: | 55 kg |
| Hair: | Brown |
| Eyes: | Brown |
| Bust: | 84 cm / 33" |
|---|---|
| Waist: | 70 cm / 28" |
| Neck: | 31 cm / 12" |
| Hips: | 90 cm / 35" |
| Shoe size: | 6.5NZ/US, 4.5UK, 37EU |
| Sports: |
|
|---|---|
| Other: |
|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| May 2026 | Obsidian, Wedding Guests | Portal Productions Limited |
| May 2026 | Obsidian, Fitting | Portal Productions Limited |
| Mar 2026 | Shearing The Love, Nurses | |
| TVC | ||
| Apr 2026 | Taco Bell extras, Unrecognisable Background | Exit Films |
| Mar 2026 | McDonalds: Value, Maria | Flying Fish |