| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 42 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 160 cm / 5' 3" |
| Weight: | 75 kg |
| Hair: | Brown |
| Eyes: | Green |
| Bust: | 101 cm / 40" |
|---|---|
| Waist: | 96 cm / 38" |
| Neck: | 40 cm / 16" |
| Hips: | 111 cm / 44" |
| Shoe size: | 6.5NZ/US, 4.5UK, 37EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Other: |
|
| TV Series | ||
|---|---|---|
| Mar 2026 | Shortland Street 2026, 2. F/e Nurse | South Pacific Pictures |
| Mar 2026 | Shortland Street 2026, 2. F/e Nurse | South Pacific Pictures |
| Mar 2026 | Shortland Street 2026, 2. F/e Nurse | South Pacific Pictures |
| Mar 2026 | Shortland Street 2026, 2. F/e Nurse | South Pacific Pictures |
| Mar 2026 | Shortland Street 2026, 2. F/e Nurse | South Pacific Pictures |