| Gender: | Male |
|---|---|
| Age: | 18 |
| Ethnicity: | South American |
| Height: | 182 cm / 5'12" |
| Weight: | 65 kg |
| Hair: | Brown |
| Eyes: | Brown |
| Chest: | 93 cm / 37" |
|---|---|
| Waist: | 84 cm / 33" |
| Neck: | 37 cm / 15" |
| Inside leg: | 84 cm / 33" |
| Shoe size: | 11NZ/UK, 11.5US, 44-45EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Sports: |
|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| May 2026 | Make A Splash, Vampire Students | |
| May 2026 | Make A Splash, Vampire Students | |
| May 2026 | Make A Splash, Fitting | |
| Web Series | ||
| Jul 2025 | Please Don't Break Anything, Teens | Kevin & Co |
| Jul 2025 | Please Don't Break Anything, Teens | Kevin & Co |