| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 42 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 178 cm / 5'10" |
| Weight: | 90 kg |
| Hair: | Brown |
| Eyes: | Hazel |
| Bust: | 112 cm / 44" |
|---|---|
| Waist: | 106 cm / 42" |
| Neck: | 37 cm / 15" |
| Hips: | 120 cm / 47" |
| Shoe size: | 9NZ/US, 7UK, 39-40EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Sports: |
|
| Other: |
|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| Mar 2026 | Shearing the Love Cast, Chaperone | |
| Mar 2026 | Shearing the Love Cast, Chaperone | |
| Mar 2026 | Shearing the Love Cast, Chaperone | |
| Mar 2026 | Shearing the Love Cast, Chaperone | |
| TV Series | ||
| Mar 2026 | Settling, Passengers | South Pacific Pictures |