| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 22 |
| Ethnicity: | Indian |
| Height: | 153 cm / 5' 0" |
| Weight: | 50 kg |
| Hair: | Brown |
| Eyes: | Brown |
| Bust: | 82 cm / 32" |
|---|---|
| Waist: | 66 cm / 26" |
| Neck: | 31 cm / 12" |
| Hips: | 93 cm / 37" |
| Shoe size: | 5NZ/US, 3UK, 35-36EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Sports: |
|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| May 2026 | Make A Splash, Students (Must be available May 14 & 15) | |
| May 2026 | Make A Splash, Students (Must be available May 14 & 15) | |
| May 2026 | Make A Splash, Fitting | |
| TV Series | ||
| Jan 2026 | Shortland Street 2026, F/e Photographer | South Pacific Pictures |
| Photo Shoot | ||
| Oct 2025 | Pizza Hut Stills - Summer Pod B PANEER, Unrecognisable Hand/Arm Model | Motion Sickness |