| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 20 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 168 cm / 5' 6" |
| Weight: | 54 kg |
| Hair: | Brown |
| Eyes: | Hazel |
| Bust: | 84 cm / 33" |
|---|---|
| Waist: | 71 cm / 28" |
| Hips: | 91 cm / 36" |
| Shoe size: | 8.5NZ/US, 6.5UK, 39EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Sports: |
|
| Other: |
|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| Mar 2026 | Make A Splash, Fitting | |
| TV Series | ||
| Feb 2026 | The Sanctuary, Interns | |
| Feb 2026 | Shortland Street 2026, 4. N/s Patient/Visitor | South Pacific Pictures |
| Jan 2026 | Shortland Street 2026, N/s Lola Patron | South Pacific Pictures |
| Jan 2026 | Shortland Street 2026, 4. N/s Patient/Visitor | South Pacific Pictures |
| Dec 2025 | New Zealand Spy, Party Goers *NIGHT SHOOT* | Kevin & Co |
| Dec 2025 | Shortland Street 2025, N/S Female Patients | South Pacific Pictures |