| Gender: | Male |
|---|---|
| Age: | 48 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 168 cm / 5' 6" |
| Weight: | 72 kg |
| Hair: | Brown |
| Eyes: | Brown |
| Chest: | 104 cm / 41" |
|---|---|
| Waist: | 110 cm / 43" |
| Neck: | 44 cm / 17" |
| Inside leg: | 76 cm / 30" |
| Shoe size: | 10NZ/UK, 10.5US, 43-44EU |
| Other: |
|
|---|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| Apr 2008 | Extra yogi bear movie, Extra | Unsure |
| TV Series | ||
| Apr 2025 | Shortland Street 2025, 6. N/S Patient/Visitor | South Pacific Pictures |