| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 26 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 171 cm / 5' 7" |
| Weight: | 73 kg |
| Hair: | Blonde |
| Eyes: | Blue |
| Bust: | 95 cm / 37" |
|---|---|
| Waist: | 78 cm / 31" |
| Neck: | 36 cm / 14" |
| Hips: | 94 cm / 37" |
| Shoe size: | 9NZ/US, 7UK, 39-40EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Other: |
|
| TV Series | ||
|---|---|---|
| Jun 2025 | Head Girl, Drinking Students | |
| Apr 2025 | Shortland Street 2025, 6. N/S Patient/Visitor | South Pacific Pictures |
| Apr 2025 | My Life Is Murder Season 5, Cafe Patrons/Passersby | Greenstone TV Limited |
| Theatre Production | ||
| Jul 2018 | Whitu - A Matariki Story, Nuku | Artful productions |
| Oct 2017 | Charlie and the Chocolate Factory JR, Mrs Beauregarde | |