| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 20 |
| Ethnicity: | Maori |
| Height: | 173 cm / 5' 8" |
| Weight: | 58 kg |
| Hair: | Brown |
| Eyes: | Brown |
| Bust: | 84 cm / 33" |
|---|---|
| Waist: | 71 cm / 28" |
| Neck: | 33 cm / 13" |
| Hips: | 83 cm / 33" |
| Shoe size: | 7.5NZ/US, 5.5UK, 38EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Sports: |
|
| Other: |
|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| May 2026 | Make A Splash, Daywalker Students | |
| May 2026 | Make A Splash, Daywalker Students | |
| May 2026 | Make A Splash, Daywalker Students | |
| May 2026 | Make A Splash, Daywalker Students | |
| Apr 2026 | Make A Splash, Daywalker Students | |
| Apr 2026 | Make A Splash, Daywalker Students | |
| TV Series | ||
| May 2026 | Shortland Street 2026, 3. F/e Orderly | South Pacific Pictures |
| May 2026 | Shortland Street 2026, 3. F/e Orderly | South Pacific Pictures |
| Apr 2026 | Shortland Street 2026, 3. F/e Orderly | South Pacific Pictures |