| Gender: | Male |
|---|---|
| Age: | 21 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 182 cm / 5'12" |
| Weight: | 105 kg |
| Hair: | Brown |
| Eyes: | Blue |
| Chest: | 112 cm / 44" |
|---|---|
| Waist: | 107 cm / 42" |
| Neck: | 42 cm / 17" |
| Inside leg: | 85 cm / 33" |
| Shoe size: | 10.5NZ/UK, 11US, 44EU |
| Other: |
|
|---|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| Mar 2026 | Shearing the Love, Crowd | |