| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 26 |
| Ethnicity: | Vietnamese |
| Height: | 158 cm / 5' 2" |
| Weight: | 72 kg |
| Hair: | Blonde |
| Eyes: | Brown |
| Bust: | 92 cm / 36" |
|---|---|
| Waist: | 82 cm / 32" |
| Neck: | 34 cm / 13" |
| Hips: | 101 cm / 40" |
| Shoe size: | 7NZ/US, 5UK, 37-38EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Sports: |
|
| TVC | ||
|---|---|---|
| Apr 2026 | Lyka Poosical, Dog Owner Dancer 8 | Goodoil Films |
| Apr 2026 | Lyka Poosical, Dog Owner Dancer 8 | Goodoil Films |
| Apr 2026 | Lyka Poosical, Dog Owner Dancer 8 | Goodoil Films |
| Apr 2026 | Lyka Poosical, Dog Owner Dancer 8 | Goodoil Films |
| Apr 2026 | Lyka Poosical, Dog Owner Dancer 8 | Goodoil Films |