| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 34 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 161 cm / 5' 3" |
| Weight: | 80 kg |
| Hair: | Auburn |
| Eyes: | Hazel |
| Bust: | 101 cm / 40" |
|---|---|
| Waist: | 94 cm / 37" |
| Neck: | 33 cm / 13" |
| Hips: | 106 cm / 42" |
| Shoe size: | 8NZ/US, 6UK, 38-39EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Other: |
|
| TV Series | ||
|---|---|---|
| May 2026 | Shortland Street 2026, 8. F/e Mollys Staff | South Pacific Pictures |
| Apr 2026 | Shortland Street 2026, 8. F/e Mollys Staff | South Pacific Pictures |
| Apr 2026 | Shortland Street 2026, 4. N/s Patient/Visitor | South Pacific Pictures |
| TVC | ||
| May 2018 | Invitation Extras, Invitation extras | Exit Films |