| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 34 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 170 cm / 5' 7" |
| Weight: | 106 kg |
| Hair: | Red |
| Eyes: | Brown |
| Bust: | 120 cm / 47" |
|---|---|
| Waist: | 116 cm / 46" |
| Neck: | 38 cm / 15" |
| Hips: | 128 cm / 50" |
| Shoe size: | 7NZ/US, 5UK, 37-38EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Languages: |
|
| Sports: |
|
| Other: |
|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| May 2026 | Obsidian, Fitting | Portal Productions Limited |
| Apr 2026 | Obsidian, Biker Gang Member | Portal Productions Limited |
| Apr 2026 | Obsidian, Fitting | Portal Productions Limited |
| TV Series | ||
| Feb 2026 | Shortland Street 2026, N/s Molly Patrons | South Pacific Pictures |
| Theatre Production | ||
| Mar 2023 | Mansfield Park (Opera), Aunt Norris | Royal Northern College of Music |