| Gender: | Male |
|---|---|
| Age: | 40 |
| Ethnicity: | Indian |
| Height: | 175 cm / 5' 9" |
| Weight: | 70 kg |
| Hair: | Black |
| Eyes: | Black |
| Chest: | 100 cm / 39" |
|---|---|
| Waist: | 90 cm / 35" |
| Neck: | 39 cm / 15" |
| Inside leg: | 76 cm / 30" |
| Shoe size: | 7NZ/UK, 7.5US, 40-41EU |
| Sports: |
|
|---|---|
| Other: |
|
| TV Series | ||
|---|---|---|
| Nov 2021 | Shortland Street 2021, F/e Rex (gang member) | South Pacific Pictures |
| Nov 2021 | Shortland Street 2021, F/e IV Bar Patrons | South Pacific Pictures |
| TVC | ||
| Oct 2023 | Countdown Extras, Background Shoppers NIGHT SHOOT | Exit Films |