| Gender: | Male |
|---|---|
| Age: | 33 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 173 cm / 5' 8" |
| Weight: | 83 kg |
| Hair: | Blonde |
| Eyes: | Green |
| Chest: | 101 cm / 40" |
|---|---|
| Waist: | 85 cm / 33" |
| Neck: | 38 cm / 15" |
| Inside leg: | 67 cm / 26" |
| Shoe size: | 9.5NZ/UK, 10US, 43EU |
| Sports: |
|
|---|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| Dec 2025 | A Dog's Show, Men | Wayleggo Films Limited |
| TV Series | ||
| Feb 2025 | Small Town Scandal, Memorial Hall Locals | |
| Jan 2025 | Warren's Vortex, Fallen Off Bike Mombie | |
| Jan 2025 | Warren's Vortex, FE Fallen Off Bike Mombie | |
| Theatre Production | ||
| Nov 2023 | Knife fight, Improv show with my friend | Bats theatre |