| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 18 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 180 cm / 5'11" |
| Weight: | 62 kg |
| Hair: | Blonde |
| Eyes: | Blue |
| Bust: | 90 cm / 35" |
|---|---|
| Waist: | 66 cm / 26" |
| Neck: | 33 cm / 13" |
| Hips: | 105 cm / 41" |
| Shoe size: | 10.5NZ/US, 8.5UK, 41EU |
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| Apr 2026 | Make A Splash, Vampire Students | |
| Mar 2026 | Make A Splash, Fitting | |
| TV Series | ||
| Feb 2025 | Shortland Street 2025, N/s Gia's Patient | South Pacific Pictures |
| Jan 2025 | Educators S4, Students | South Pacific Pictures |
| Aug 2024 | actor in Brokenwood, Young main character | |