| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 56 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 160 cm / 5' 3" |
| Weight: | 120 kg |
| Hair: | Brown |
| Eyes: | Blue |
| Bust: | 139 cm / 55" |
|---|---|
| Waist: | 129 cm / 51" |
| Neck: | 45 cm / 18" |
| Hips: | 136 cm / 54" |
| Shoe size: | 9NZ/US, 7UK, 39-40EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Sports: |
|
| Other: |
|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| Nov 2023 | Pike River, Pub Staff | |
| TV Series | ||
| Dec 2024 | Educators Season 4, Parents | South Pacific Pictures |
| Aug 2024 | Brokenwood Mysteries Season 11, Quiz Night Extras | South Pacific Pictures |
| Mar 2023 | Shortland Street 2023, N/s Patients/Visitors | South Pacific Pictures |
| TVC | ||
| Nov 2022 | Balter Beer Cast, Enchilada Lady | Goodoil Films |