| Gender: | Male |
|---|---|
| Age: | 11 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 169 cm / 5' 7" |
| Weight: | 118 kg |
| Hair: | Brown |
| Eyes: | Hazel |
| Chest: | 147 cm / 58" |
|---|---|
| Waist: | 130 cm / 51" |
| Neck: | 46 cm / 18" |
| Inside leg: | 73 cm / 29" |
| Shoe size: | Mens: 10NZ/UK, 10.5US, 43-44EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Sports: |
|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| Mar 2026 | Shearing the Love Cast, Barney | |
| Mar 2026 | Shearing the Love Cast, Barney | |
| Mar 2026 | Shearing the Love Cast, Barney | |
| Mar 2026 | Shearing the Love Cast, Barney | |
| Mar 2026 | Shearing the Love Cast, Barney | |