| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 47 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 175 cm / 5' 9" |
| Weight: | 78 kg |
| Hair: | Auburn |
| Eyes: | Green |
| Bust: | 105 cm / 41" |
|---|---|
| Waist: | 89 cm / 35" |
| Neck: | 38 cm / 15" |
| Hips: | 103 cm / 41" |
| Shoe size: | 9NZ/US, 7UK, 39-40EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Sports: |
|
| Other: |
|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| Apr 2024 | Minecraft*, Executive Office Worker | |
| Feb 2024 | Tears In Rain*, Civilian | |
| Nov 2023 | Pike*, Courtroom Office Worker | |
| TV Series | ||
| Apr 2026 | Shortland Street 2026, 4. N/s Patient/Visitor | South Pacific Pictures |
| Nov 2023 | Madame, Bar patron | |