| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 26 |
| Ethnicity: | Chinese |
| Height: | 162 cm / 5' 4" |
| Weight: | 49 kg |
| Hair: | Light brown |
| Eyes: | Brown |
| Bust: | 82 cm / 32" |
|---|---|
| Waist: | 64 cm / 25" |
| Neck: | 30 cm / 12" |
| Hips: | 86 cm / 34" |
| Shoe size: | 7NZ/US, 5UK, 37-38EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Sports: |
|
| TV Series | ||
|---|---|---|
| Jun 2022 | My Life is Murder Season 3, Passerby | Greenstone TV Limited |
| May 2022 | One of Us is Lying Season 2, Student | One NZ Television Ltd |
| May 2022 | One of Us is Lying Season 2, Beach Goer | One NZ Television Ltd |
| May 2022 | Shortland Street 2022, F/e IV Bar Staff | South Pacific Pictures |
| May 2022 | Shortland Street 2022, F/e IV Bar Staff | South Pacific Pictures |