| Gender: | Male |
|---|---|
| Age: | 23 |
| Ethnicity: | Maori |
| Height: | 185 cm / 6' 1" |
| Weight: | 66 kg |
| Hair: | Light brown |
| Eyes: | Hazel |
| Chest: | 88 cm / 35" |
|---|---|
| Waist: | 78 cm / 31" |
| Neck: | 39 cm / 15" |
| Inside leg: | 78 cm / 31" |
| Shoe size: | 8NZ/UK, 8.5US, 41-42EU |
| Sports: |
|
|---|
| TV Series | ||
|---|---|---|
| Jun 2025 | Head Girl, Theatre Audience | |
| Jun 2025 | Shortland Street 2025, 6. N/S Patient/Visitor | South Pacific Pictures |
| Jun 2025 | Bust Up, Police Officer | |
| Video | ||
| Oct 2025 | Wildbean Cafe, Male Hero | |