| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 62 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 175 cm / 5' 9" |
| Weight: | 80 kg |
| Hair: | Auburn |
| Eyes: | Hazel |
| Bust: | 111 cm / 44" |
|---|---|
| Waist: | 94 cm / 37" |
| Neck: | 37 cm / 15" |
| Hips: | 109 cm / 43" |
| Shoe size: | 9NZ/US, 7UK, 39-40EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Sports: |
|
| Other: |
|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| Mar 2026 | Shearing The Love, Shearing Contest Crowd | |
| TV Series | ||
| Nov 2024 | Timshel, CT Small Town People | |
| Nov 2024 | Timshel, Fittings | |
| Jul 2024 | Brokenwood Mysteries Season 11, FE 80's Nurse | South Pacific Pictures |
| Jul 2024 | Brokenwood Mysteries Season 11, FE 80's Nurse | South Pacific Pictures |