| Gender: | Male |
|---|---|
| Age: | 61 |
| Ethnicity: | Chinese |
| Height: | 178 cm / 5'10" |
| Weight: | 82 kg |
| Hair: | Black |
| Eyes: | Brown |
| Chest: | 98 cm / 39" |
|---|---|
| Waist: | 91 cm / 36" |
| Neck: | 42 cm / 17" |
| Inside leg: | 90 cm / 35" |
| Shoe size: | 10.5NZ/UK, 11US, 44EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Sports: |
|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| Feb 2026 | Good Bones, Passerbys | Good Bones LB Ltd |
| TV Series | ||
| Mar 2026 | Settling, Passengers | South Pacific Pictures |
| Nov 2025 | New Zealand Spy, Doctor | Kevin & Co |
| Jun 2025 | Ms X, Funeral Goers | |
| Feb 2025 | The Dream Ship Extras, Locals/Tourists + Wine Fair Visitors | |
| Nov 2024 | Timshel, F/E Man Wearing Towel | |
| Nov 2024 | Timshel, Fittings | |
| Web Series | ||
| Dec 2025 | Viva La Dirt League, Office Worker | Viva La Dirt League |
| Nov 2025 | Viva La Dirt League, Office Worker | Viva La Dirt League |