| Gender: | Male |
|---|---|
| Age: | 19 |
| Ethnicity: | Polynesian |
| Height: | 177 cm / 5'10" |
| Weight: | 70 kg |
| Hair: | Black |
| Eyes: | Brown |
| Chest: | 93 cm / 37" |
|---|---|
| Waist: | 83 cm / 33" |
| Neck: | 43 cm / 17" |
| Inside leg: | 79 cm / 31" |
| Shoe size: | 11NZ/UK, 11.5US, 44-45EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Sports: |
|
| Other: |
|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| Mar 2026 | Make A Splash, Fit Model | |
| Mar 2026 | Make A Splash, Fit Model | |
| TVC | ||
| May 2026 | STIHL Winter Rap, Talent 1 | True |
| Theatre Production | ||
| Feb 2017 | Beauty and the Beast, Crew | Performing Theatre Incorporated |