| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 73 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 161 cm / 5' 3" |
| Weight: | 60 kg |
| Hair: | White |
| Eyes: | Blue |
| Bust: | 96 cm / 38" |
|---|---|
| Waist: | 84 cm / 33" |
| Neck: | 34 cm / 13" |
| Hips: | 98 cm / 39" |
| Shoe size: | 8.5NZ/US, 6.5UK, 39EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Sports: |
|
| Other: |
|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| Apr 2026 | Evil Dead Wrath, Audience | |
| Apr 2026 | Evil Dead Wrath, Audience | |
| Mar 2026 | Shearing The Love, Shearing Contest Crowd | |
| Mar 2026 | Shearing The Love, Airline Passengers | |
| TVC | ||
| Mar 2026 | Watties, Grandparents | Film Construction |