| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 20 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 156 cm / 5' 1" |
| Weight: | 55 kg |
| Hair: | Brown |
| Eyes: | Green |
| Bust: | 90 cm / 35" |
|---|---|
| Waist: | 70 cm / 28" |
| Neck: | 13 cm / 5" |
| Hips: | 80 cm / 31" |
| Shoe size: | 7.5NZ/US, 5.5UK, 38EU |
| Sports: |
|
|---|
| TV Series | ||
|---|---|---|
| Dec 2025 | New Zealand Spy, Party Goers *NIGHT SHOOT* | Kevin & Co |
| Dec 2024 | Shortland Street 2024, N/s Patient/Visitor | South Pacific Pictures |