| Gender: | Female |
|---|---|
| Age: | 18 |
| Ethnicity: | European/Caucasian |
| Height: | 174 cm / 5' 9" |
| Weight: | 60 kg |
| Hair: | Red |
| Eyes: | Blue |
| Bust: | 92 cm / 36" |
|---|---|
| Waist: | 67 cm / 26" |
| Neck: | 32 cm / 13" |
| Hips: | 82 cm / 32" |
| Shoe size: | 8NZ/US, 6UK, 38-39EU |
| Arts: |
|
|---|---|
| Sports: |
|
| Feature Film | ||
|---|---|---|
| Apr 2025 | Big Girls Don't Cry, Friends with Sid on bus | |
| Mar 2025 | Big Girls Don't Cry, Friends with Sid on bus | |
| TV Series | ||
| Aug 2025 | Blue Murder Motel, Camp Teens | Great Southern TV |